قوانین سایت

قوانین میزبانی و دامنه در فوتیز ( هاست و دامنه )

۱- فوتیز مسئولیتی در قبال تحویل داده های موجود در فضای میزبانی وب به خریدار نداشته و خریدار موظف به استفاده از FTP خواهد بود.

۲- فوتیز مسئولیتی نسبت به بارگذاری اطلاعات (Upload) در فضای میزبانی خریدار و یا download اطلاعات وی به صورت رایگان ندارد.

۳- هر گونه استفاده از فضای میزبانی به عنوان سایت آپلود ، دانلود ، انواع اسکریپت چت روم ، سیستم تورنت و مواردی که باعث مشکل و اختلال در سرور می شوند کاملا ممنوع بوده و در صورت مشاهده و اطلاع سرویس مورد نظر مسدود می گردد.

۴- به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای شرکت نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و فوتیز در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۵- روش ارتباطی مستند فوتیز با خریدار، آدرس ایمیل خریدار خواهد بود

۶- قوانین فوتیز تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه فوتیز و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، فوتیز حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند و نسخه قوانین بروز شده را از طریق لینک به صفحه شرایط استفاده از خدمات در وب سایت فوتیز در دسترس عموم خواهد بود.

۷- ارتقاﺀ سرویس میزبانی از یک سرویس به سرویس بالاتر انجام می گیرد و هزینه آن معادل تفاضل هزینه دوسرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس می باشد که به صورت خودکار توسط پورتال کاربران محاسبه می گردد.

۸- فوتیز حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد.

در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می‌دهد فوتیز موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت فوتیز، پورتال کاربران یا پورتال پشتیبانی و یا ارسال خبرنامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.

۹- فوتیز مسئوولیتی نسبت به بروز رسانی وردپرس و افزونه های آن برای کاربر ندارد و همیشه توصیه می کند که حتما وردپرس و افزونه ها را بروز نگه دارند و از نصب افزونه ها غیر متعبر و دارای مشکل خودداری نمایند.

۱۰- فوتیز موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود :

– استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به CopyRight ایران و بین المللی.
– نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .
– ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند و نه محدود به فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد می گردد.
– خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.
– استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر فوتیز و سایر خریداران گردد.
– وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری.
– ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spamcop یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی فوتیز می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
– ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۲۰ ایمیل در ۱۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته (OPTIN) و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد(Unsubscribe link)).
– گزارش فنی فوتیز و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون فوتیز.
– عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون میباشد)
– انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات فوتیز به خریدار و یا سایر خریداران گردد.
– استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.
– عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

۱۱- خریدار موظف است که کلیه قوانین فوتیز و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، فوتیز حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات و هزینه وارده بر فوتیز می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

۱۲- از آنجا که فوتیز ثبت و تمدید دامنه و انتقال برای خریدار را به صورت واسط انجام می دهد عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی و یا ثبت کننده .Ir نسبت به ثبت و یا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه فوتیز نخواهد کرد.

۱۳- عدم اجرای بخشی از شرایط و قوانین فوتیز نسبت به خریدار یا دیگران به منزله سلب حق اجرای قوانین از فوتیز نمی باشد.

قوانین استفاده از فوتیز

۱۴- نسخه آزمایشی فوتیز دو روزه می باشد و بعد از آن کلیه اطلاعات شما حذف می گردد پیس پیشنهاد می کنیم قبل از اتمام دو روز نسبت به دائمی کردن نسخه فوتیز اقدام نمایید.

۱۵- بعد از خریداری نسخه دائمی فوتیز امکان عودت هزینه میسر نیست..